Przejdź do komentarzy

   

 Strona Główna       `Kontakt        Download

 

System I-Bank

        System do obsługi bankowości

        Internetowej, oparty na podpisie cyfrowym

                  

Portale

      Zaawansowane portale dla banków, firm

      instytucji Publicznych...

             

Reballing

       Naprawa płyt głównych komputerów,

       wymiana ukałdów BGA...

                       

     Internet

       Świadczymy usługi w zakresie

       dostępu do Internetu 24h / dobę ...

                           

Aktualności Aktualności

Mobile Banking - bank w telefonie

Mobile Banking - Nowy moduł do obsługi Bankowości Internetowej przez urządzenia mobilne w systemie I-Bank. Przygotowaliśmy program do obsługi bankowości Internetowej przez urządzania mobilne. Autoryzacja zleceń klienta odbywa się za pomocą kodu sms. Program dedykujemy dla osób fizycznych i małych firm, w których zlecenia są akceptowane przez jedną osobę. Program działa w wersji v.5 systemu I-Bank. Moduł Mobile Banking pozwala na bezpieczne  korzystanie  z usług bankowych  poprzez  urządzenia mobilne. Aby  korzystać z aplikacji  potrzebne jest urządzenie z dostępem do  Internetu i przeglądarką internetową. Aplikacja pozwala zarządzać kontem, sprawdzać saldo, wykonywać przelewy, przeglądać i dodawać kontrahentów, przeglądać historie operacji oraz  zarządzać wzorcami przelewów. Integracja z Google Maps pozwala w kilka chwil znaleźć najbliższy bankomat lub oddział banku. Obsługa aplikacji jest prosta i nie wymaga specjalnego szkolenia. Menu jest zaprojektowane z myślą o urządzeniach z ekranami dotykowymi, obsługa nie sprawia problemów.

SABA Mobile Banking – to system dedykowany do pracy na urządzeniach mobilnych wyposażonych w ekrany dotykowe

Podstawowe cechy SABA Mobile Banking:

  • Prostota obsługi

Program posiada uproszczony interfejs dostosowany do ekranów dotykowych a jednocześnie umożliwia korzystanie z wielu usług bankowych: wystawianie przelewów ELIXIR, płatności do ZUS
i US, przeglądanie historii operacji zaksięgowanych na rachunkach, zasilanie telefonów komórkowych, przeglądanie mapy bankomatów, itp.

  • Bezpieczeństwo

Wszystkie zlecenia są autoryzowane unikalnym kodem SMS wyliczanym z ich treści. System jest zabezpieczony przed przechwyceniem kodu SMS, atakiem typu Man in The Middle. W pamięci telefonu nie są przechowywane hasła ani żadne dane pochodzące z banku.

  • Niskie koszty wdrożenia i eksploatacji

Program wykonany jest w taki sposób, aby można go było uruchomić na każdej przeglądarce internetowej zwłaszcza na smartfonch. Aplikacje natywne są droższe w produkcji, dystrybucji
i w utrzymaniu, ponieważ muszą być przygotowywane w wersjach dla różnych systemów stosowanych w urządzeniach mobilnych ( iOS, Android, WindowsMobile itp.).

  • Integracja z systemem bankowym

SABA Mobile Banking jest powiązany z systemem księgowym banku za pośrednictwem interfejsu. Aktualnie wykorzystujemy interfejsy do systemów: Defbank, Novum, Softnet. Dzięki modułowej budowie możemy zintegrować się z każdym systemem bankowym.

  • Skalowalność

SABA Mobile Banking jest elementem zintegrowanego systemu I-Bank, który zawiera kilka  programów umożliwiających świadczenie zaawansowanych usług bankowych przez internet. System  wykonany jest w technologii JAVA i działa na serwerze aplikacji JBOSS 7. Dzięki temu uzyskano  wysoką niezawodność i łatwą skalowalność systemu.

Wygląd systemu:

     

  

 

Demo system:

Aby uruchomić program na smartfonie, należy w przeglądarce wpsiać adres:

https://ib.sabaservice.pl/mb5


 

Saba Service Saba Service Sp. z o.o. Kontakt
stat4u Przedsiębiorstwo Informatyczne
ul. Gorzowska 64/4
74-320 Barlinek
telefon: 957-464-402
fax: 957-460-242
e-mail: biuro@sabaservice.pl
Projekt i Realizacja
(c) Saba Service 2012
INTRANET